منبع: ITMPortal.com            تماس با سردبير:Manager_ict@yahoo.com         تاريخ ارسال24 خرداد 1384

1-سمينارتخصصي کاربردهاي فناوري اطلاعات در صنعت نفت

اين سمينار با هدف آشنايي با تحولات جهاني در زمينه به کارگيري فناوري اطلاعات در صنعت نفت در روز 6 مهر ماه 1384 برگزار مي شود.

موضوعات اصلي مورد نظر اين سمينار عبارتند از:

1-      کاربردهاي سيستم هاي هوشمند در صنعت نفت

2-      توسعه کاربردهاي فناوري اطلاعات

3-      ابزارهاي شبيه سازي در صنعت نفت

4-      کاربرد فناوري اطلاعات در مديريت

آخرين مهلت ارسال مقاله به سمينار 10 مرداد تعيين شده است براي دريافت اطلاعات تکميلي به سايتwww.itao2005.com مراجعه فرماييد.

 

2- نهمين کنگره سراسري همکاري هاي دولت، دانشگاه و صنعت براي توسعه ملي

اين کنگره سه جانبه با هدف تقويت ارتباط سه قطب بنيادي جامعه براي توسعه علم و فناوري در جهت رشد و توسعه اقتصادي کشور در آذرماه 84 برگزار خواهد شد.

محورهاي اصلي اين کنگره در زمينه هاي زير است:

1-      تجربيات ساير کشورها در زمينه همکاري دانشگاه و صنعت

2-      چگونگي انتقال فناوري از دانشگاهها و مراکز تحقيقاتي به صنايع

3-      نقش تحقيق و آموزش دانشگاهي در ارتباط با نياز صنايع

4-      سياست ها و راهبردهاي موثر بر ارتباط دانشگاه و صنعت

5-      نقش ساختارها و نهادها در ارتباط با دانشکاه

آخرين فرصت ارسال خلاصه مقاله تا 31 تير ماه 1384 مي باشد. شماره تلفن هاي دبيرخانه 7-8828051

نمابر:8838327  ايميل:link_office@irost.ir

 

3- دومين سمينار بزرگ تجارت الکترونيک اهواز

اين سمينار با هدف آشنايي با فعالان و شيوه هاي کاربردي تجارت الکترونيک با امکانات موجود کشور، ارا ئه راهكار هاي استفاده و بكار گيري تجارت الكترونيك در كسب و كار و درآمد ، آشنايي با تكنيك هاي ظريف اقتصادي بازرگاني در دنياي وب. معرفي معماري سيستم هاي پرداخت الكترونيك داخلي بين المللي، امكان سنجي با استفاده از ابزار كسب و كار الكترونيكي و ارائه مدل هاي موجود فعال در كشور در روزهاي 6و 7 تيرماه 1384 در اهواز برگزار خواهد شد.

برخي از محورهاي اين سمينار عبارتند از: بررسي بازارگاه فروش كالا و فهرست اجزاي آن. انواع كسب و كار كلان الكترونيكي و بررسي خصوصيات روشهاي كسب و درآمد الكترونيكي. آشنايي با بورس هاي جهاني و روش هاي كسب درآمد از آنها. بررسي شرايط رقابت كيفيت و قابليت تبديل به پول از طريق اينترنت. چه كالاهايي در اينترنت خيلي خوب فروش مي روند؟ آشنايي با انتخاب و فعاليت حرفه اي در بازار الكترونيكي. تشريح زنجيره تامين و زنجيره ارزش و دانستن نقش آنها. مديريت دانايي محور (Knowledge Management). أشنايي با مدل هاي موثرB2B, B2C, C2C,…● نقش جنبش ديجيتالي در تجارت الكترونيك و قدرت اقتصادي آن. امنيت و اطمينان در تجارت الكترونيك. اصول و مباني بازاريابي الكترونيكي
براي دريافت اطلاعات بيشتر لطفا به سايت:
www.ecahwaz84.com مراجعه فرماييد                                                                                                                                   .