فناوران اطلاعات اولین ر وزنامه فناوری اطلاعات ایران

از ابتدای شکل گیری بحث توسعه فناوری اطلاعات در ایران تلاش های بسیاری در حوزه های مدیریتی علمی و آموزشی صورت گرفت اما یکی از حوزه هایی که تاثیر بسیار زیادی در پیشرفت جدی فناوری اطلاعات ایران داشت و شاهد افت و خیز ها و تلاش های فراوانی در آن بودیم حوزه رسانه های اینترنتی و مکتوب بود که در قالب سایت و نشریات ماهیانه و هفتگی اقدام به انتشار مطالب متنوع خبری و علمی می کردند. حوزه فناوری اطلاعات در چند سال اخیر به حدی گسترده شد که دیگر هفته نامه جوابگوی آن نبود و نیاز به وجود یک نشریه روزانه در آن به شدن احساس می شد تا اینکه روزنامه فناوران اطلاعات تقریبا از اوایل تابستان 85 راه اندازی شد.
فناوران اطلاعات به عنوان اولین روزنامه حرفه ای برای حوزه تخصصی فناوری اطلاعات آینده روشن و موفقی را پیش رو دارد. پیشنهاد می کنم این روزنامه را تهیه و مطالعه کنید و برای اطلاعات بیشتر از سایت آن در http://www.itmen.ir  بازدید کنید.

/ 2 نظر / 4 بازدید
اصفهانی

آی تی با مديران امروزی خنده دار است مخابرات که گند زده است

مهرناز

سلام اول قبول روزنامه رو ميخونم اما يک تقاضا از شما دارم.من می خوام يک مقاله راجع به بررسی نقش وبلاگ های آموزشی در تقويت خلاقيت کودکان در دوره ابتدايی بنويسم لطفا اگر می تونی در مورد دسترسی به منابع فارسی و يا لاتين من رو راهنمايی کن.قبلا از لطف شما ممنونم مهرناز رزمجويان