آموزش الکترونیکی توسط فرنود حسنی

به اطلاعات دوستان و علاقه مندان به مطالعه و تحصیل در زمینه فناوری اطلاعات می رسانم ثبت نام دوره های آموزش الکترونیکی مبانی فناوری اطلاعات٫ مدیریت بازاریابی الکترونیکی و مدیریت روابط عمومی الکترونیکی در قالب همکاری بین فرنود حسنی و سامانه آموزش الکترونیکی رهنما آغاز شد.
برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید اینجا کلیک کنید.
همچنین این دوره ها به صورت حضوری و در قالب سمینار نیز قابل ارایه خواهند بود. برای دریافت اطلاعات در این زمینه درخواست خود را به این نشانی manager_ict@yahoo.com ایمیل کنید.

/ 3 نظر / 4 بازدید
مهدی جوادی کيا

تبليغات اينترنتي كاملا رايگان تبليغات رايگان ********تبليغات رايگان نيازمندي ها ثبت رايگان سايت يا وبلاگ شما جهت افزايش آمار بازديد و ترافيک سايت شما همين الان سايت يا وبلاگ خود را ثبت کنيد فرصت را از دست ندهيد در ضمن سايت شهرآورد دات كام آماده تبادل لوگو و بنر با تمامي سايت ها و وبلاگ هاست شهرآورد دات كام بهترين محل براي معرفي كالاها و خدمات و يا سايت و وبلاگ شمادر سراسر دنياست اين سايت در تمامي موتور هاي جستجو گر به ثبت رسيده فرصت را از دست ندهيد و جزو اولين ها باشيد ****************** www.shahravard.com ******************

محمّد كيهاني

سلام. برايم جالب است نظر شما را درباره زبان برنامه نويسي Ruby بدانم. مطلبي درباره اش نوشته ام (bmc.blogfa) كه از شما دعوت مي كنم بخوانيد.

esgetech

وب خوبيه سری هم به ما بزن