پرشين بلاگ تولدت مبارک!!!


چرا پرشين بلاگ را دوست دارم!؟<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

براي صحبت در اين مورد بايد کمي مقدمه چيني کنم.هميشه سه  شعار را در حرفه خود مد نظر قرار داده ام :

1)هميشه اولين بهترين نيست   2) هميشه بيشترين بهترين نيست    3) هميشه پويا ترين بهترين است.

من فکر مي کنم در شرايط جهان امروز که به شدت متاثر از اقتصاد و توسعه دانش و فناوري است و هر کسي فراخور سطح علمي، زندگي و حرفه خود به نحوي تحث تاثير اين سه عنصر قرار دارد. رسيدن به يک رويکرد اقتصادي دانش محور مبتني بر فناوري که از ويژگي پويايي نيز برخوردار باشد مي تواند بهترين برگ برنده براي توسعه و تعالي باشد.

اعتقاد دارم پرشين بلاگ تا حدود زيادي اين رويکرد را دنبال کرده و براي پر رنگ تر شدن آن تلاش مي کند. آنچه براي من با اهميت تر است توجه پرشين بلاگ به اصل هم افزايي است. بر اساس اين اصل پرشين بلاگ علاوه بر توسعه کمي و کيفي فعاليت هاي خود به افزايش اعتباري، کمي و کيفي کاربران خود نيز کمک مي کند( علاوه بر اينکه فعاليت وبلاگ ها به صورت ذاتي بر تئوري هم افزايي استوار است). اصل و ذات رسيدن به اين ديدگاه( هم افزايي) در برنامه جدي پرشين بلاگي ها بر  تحقيق و توسعه(R&D) نهفته است و علت آن هم رقابتي شدن بازار وبلاگنويسي در سال هاي اخير است که باعث تسريع در اين روند شد.

از گفته هاي بالا اينطور نتيجه مي گيرم که شايد پرشين بلاگ اولين وبلاگ سرويس نباشد شايد پرشين بلاگ بيشترين کاربر را نداشته باشد اما بر اساس تمام اصول حرفه اي که به‌آنها اعتقاد دارم پرشين بلاگ پوياترين است پس بهترين است. من در پويايي شجاعت ريسک پذيري براي رسيدن به تجربه هاي گرانقيمت را مي بينم و بنابراين معتقدم اگر مجموعه اي به پويايي برسد حتي اگر گاهي اوقات دچار خطا هم بشود از ساير رقبا پيش خواهد بود. چراکه در دنياي امروز آگاهي از چگونه اشتباه کردن(راه خطا) ارزشمند تر از چگونه درست انجام دادن(راه صحيح) است.

از صميم قلب به همه دوستان پرشين بلاگي تولد اين مجموعه را تبريک مي گويم و آرزو مي کنم پرشين بلاگ هميشه بر مدار پويايي و هم افزايي حرکت کند چرا که اين رمز موفقيت هر کسب و کاري در دنياي امروز است.

فرنود حسني

وبلاگ مديريت فناوري اطلاعات

 

/ 6 نظر / 5 بازدید
مهدی

از لطف شما به نمايندگی از همکارانم در پرشين بلاگ تشکر ميکنم. شاد باشيد.

عماد

سلام! پرشين بلاگ٬ هر روز متفاوت از اونروز!

ناصر جلالی

با سلام از مطالب شما استفاده می برم من مسئول آی تی شرکت مان هستم در مورد مطالب اخیرتان باید بگویم در سرورهای وبلاگ نویس فارسی رقابت خوبی است و در این خصوص با حرف شما زیاد موافق نیستم فقط جملاتتان زیبا بود و با واقعیت فاصله دارد من سه سال در پرشین بلاگ می نوشتم بقدری به روز داری و خدمات جدیدش را دیر ارائه می کرد که از آنجا به بلاگ اسپات بعد هم به بلاگفا مهاجرت کردم حالا هم در زمینه تخصصی فنی و مهندسی می نویسم ولی از حق هم نباید گذشت که پرشین بلاگ در وبلاگ نویسی ایران نقش کلیدی و مهمی داشته و دارد و امید ورام در آینده پیشرفت های بیشتر و به روز تری داشته باشد من از وبلاگ شما بهره می برم و ضمن دعوت از شما برای دیدن وبلاگم و کسب نظرات شما پیشنهاد تبادل لینک دو وبلاگ را را برای ادامه دوستی دارم با تشکر موفق باشید

سید عباس ساکبی

سلام من قبلا پرشین بلاگ رو دوست داشتم و همین هم باعث شد تو پرشین بلاگ وبلاگ درست کنم ولی تو عامل باعث شد از پرشین بلاگ برم ۱-تبلیغات بیش از حد زیاد و سنگین ۲-امکانات کم ولی الان خدا رو شکر هر دو مشکل بر طرف شده و واقعا الان بهترین شده