معرفی سایت مرجع برندهای برتر ایران

چند سالی است که مقوله برند و برندسازی در ایران توجه جدی تر شرکت ها و سازمان های کشور به ویژه در بخش خصوصی را به خود جلب کرده است و در این میان مساله اطلاع رسانی در این حوزه یکی از چالش هایی بوده است که با ضعف بسیار انجام می شده است. در حدود 2 سال است که با ظهور یک پایگاه اطلاع رسانی تخصصی در حوزه برند تلاش شده است تا این خلا اطلاع رسانی پوشش داده شود. این پایگاه اطلاع رسانی با نام ویوان نیوز و با شعار رسانه برندهای برتر بازار ایران توانسته است پل ارتباطی بسیار خوبی بین صاحبان برندهای کشور و مشتریان آنها باشد تا با اطلاع رسانی سریع جدیدترین اخبار فعالیت ها و اقدامات در حوزه برندها را به مخاطبان و مشتریان وفادار هر یک از برندها منعکس کند.

ویوان نیوز فاز اول از یک پروژه بزرگ است که توسط شرکت فناوری اطلاعات سامان در بهار سال 1389 فعال شد. ایده این سایت از نیمه دوم سال 1388 شکل گرفته است و کارهای مقدماتی آن از جمله امور مطالعاتی, Benchmarking و تحلیل بازار و تدوین ساختار اولیه در اواخر سال 1388 انجام شده است و بخش برنامه نویسی و توسعه آن در دو ماهه اول بهار 1389 انجام می شود. این سایت قصد دارد با فراهم کردن زیرساخت های مناسب برای تجمیع اخبار تخصصی و حرفه ای مربوط به شرکت ها و کسب و کارها و ارایه مدل های درآمدی بر پایه یک سایت خبری-تحلیلی به یک پرتال خبری تخصصی در حوزه برندهای فعال در بازار ایران تبدیل شود.

ویوان یک نام اصیل ایرانی به معنای رخشنده است و پس از جستجوهای بسیار روی نام های مختلف انتخاب شده است و تاکید بر شفافیت و درخشندگی اخبار و محتوایش دارد. علت اصلی شکل گیری چنین سایتی ضرورت توجه جدی تر و کاربردی تر به شرکت ها و سازمان هایی (به ویژه بخش خصوصی) است که با سعی و تلاش خود محصولات و کالاهایی را در بازار ایران تولید و عرضه می کنند ولی متاسفانه از سوی رسانه های نوشتاری و الکترونیکی حمایت مناسبی برای پوشش دقیق نسبت به دستاوردها و اطلاع رسانی کاربردی محصولات آنها در بین مشتریانشان نمی شود.

شعار سایت ویوان نیوز " رسانه برندهای برتر بازار ایران" است و سعی خواهیم کرد ضمن ارتباط دقیق با مدیران روابط عمومی و بازاریابی کانال شفافی را برای ارتباط دقیق و پایدار با مشتریان بازار هدف آنها فراهم کند.

اگر به دنبال آگاهی از جدیدترین برندهای وارد شده به بازار هستید!

اگر به دنبال آگاهی از محصولات و تولیدات تازه برندمحبوب خود هستید!

اگر به دنبال جدیدترین اخبار مربوط به تخفیف فروش برندهای مختلف هستید!

اگر به دنبال اخبار جشنواره های خرید و یا قرعه کشی برندها هستید!

اگر به دنبال قیمت محصولات برندهای محبوب خود هستید!

پیشنهاد می کنیم هر روز از ویوان نیوزبازدید کنید.

سایت خبری ویوان نیوز به عنوان نخستین و جامع ترین پایگاه اطلاع رسانی برندهای برتر بازار ایران با 21 سرویس خبری با موضوعات بانک, بیمه, بورس- فناوری اطلاعات- لوازم خانگی- صنعت خودرو - صنایع غذایی و نوشیدنی- پوشاک, کیف و کفش - آرایشی, بهداشتی, سلامت - آموزش و تحصیل - سینما, تناتر, موسیقی -طلا, جواهر, ساعت - معماری, طراحی داخلی -سفر و گردشگری -رسانه ها - پاساژ ها و مارکت ها -همایش و نمایشگاه -سازمان های خیریه - برند سازان و بزرگان برند -تفریح, بازی, سرگرمی -مد و مدلینگ -سرمایه گذاری و صادرات و رستوران و تشریفات جدیدترین اخبار را به کاربران خود ارایه می دهد.

همچنین شما در ویوان نیوز می توانید:

جدیدترین مقاله ها و گزارش های حوزه بازاریابی, روابط عمومی, تبلیغات و برندینگ را مطالعه کنید.

اخبار و گزارش های مربوط به شرکت و برند خود را از طریق سایت به اطلاع مردم برسانید.

در نظر سنجی ها شرکت کنید.

از اخبار استخدام برندهای مطرح و معروف بازار مطلع شوید.

از راهنمایی های سایت برای خرید برندها استفاده کنید.

از آموزش های سایت برای کاربرد برندها بهره برداری کنید.

و...

تمامی علاقه مندان می توانند با ارسال اخبار خود به نشانی info@vivannews.com به معرفی خدمات و محصولات شرکت خود بپردازند و جهت مطالعه آخرین اخبار و رویدادها در حوزه برند به نشانی www.vivannews.com مراجعه کنند.

/ 0 نظر / 72 بازدید