معرفی سه کتاب به بهانه نمايشگاه کتاب

كتاب اصول مديريت كيفيت فراگير منتشر شد

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

نويسنده : دكتر منوچهر انصاري، عضو هيات علمي دانشگاه تهران و مشاور گروه شركت‌هاي همكاران سيستم
ناشر : انتشارات كتاب نو
تاريخ انتشار : 19/06/1383

‌ ‌ در اين كتاب، مباحث مربوط به «كيفيت فراگير» از زواياي مختلف مورد بررسي قرار گرفته است. از آن جايي كه مطالب اين كتاب بيشتر جنبه كاربردي دارند، محتواي آن به شيوه‌اي انتخاب و شرح داده شده كه براي كليه متخصصان موسسات توليدي و خدماتي و همچنين دانشجويان رشته‌هاي مختلف قابل استفاده است. مباحث اين كتاب، تحت عنوان كيفيت جامع و نگرش‌هاي مختلف مديريتي به واسطه‌ي كيفيت، مطرح شده‌اند.

‌ ‌ نويسنده‌ي اين كتاب، عقيده دارد كه سازمان‌ها بايد براي تداوم فعاليت‌هاي خود و تامين رفاه مشتريان، خدماتي با كيفيت ارايه كنند. از اين رو، براي به ثمر رساندن اين خدمات با كيفيت، كليه‌ي مسئولان مي‌بايد براي تغيير سيستم از حالت موجود به حالت مطلوب، اقدام كنند و بكوشند.

 

كتاب اقتصاد ايران منتشر شد.

نويسنده : سيد احمد نخجواني / معاون فروش و بازاريابي گروه‌ شركت‌هاي همكاران سيستم
ناشر : مركز آموزش و تحقيقات صنعتي ايران
تاريخ انتشار : 10/07/1382

‍ در اين كتاب، اوضاع اقتصاد ايران طي دو دهه‌ي گذشته مورد بحث و بررسي قرار گرفته است. اين كتاب حاوي آمار و ارقام و جداول و نمودارهاي متنوعي‌ست كه درك موضوعات مطرح شده را آسان مي‌سازد.
افزون بر آن كه در كتاب ياد شده، اقتصاد ايران از ديدگاه عرضه و تقاضا مورد مطالعه قرار گرفته، موضوعات خاصي نيز همچون ركود، بي‌كاري، فقر و ... مورد بحث قرار گرفته است.

 

 

 

SSADM 4 روش تحليل و طراحي ساخت يافته‌ سيستم ها

نويسنده : فيليپ ال. ويور
مترجم : شركت همكاران سيستم
ناشر : نشر ويدا
تاريخ انتشار : 01/01/1379
‌ ‌ شركت همكاران سيستم همگام با ارائه‌ي راه‌حل هاي بنيادي براي بهبود بخشيدن به فرايندهاي تحليل و طراحي سيستم‌هاي مكانيزه، به منظور ايفاي نقش خويش در اعتلاي فرهنگ استفاده از روش ها و ابزارهاي مهندسي نرم افزار، كتاب SSADM Version 4 را در دو جلد ترجمه كرده است.
در اين كتاب، ساختار روش تحليل و طراحي سيستم هاي ساخت يافته، به صورت منسجم و يكپارچه و به همان ترتيبي كه در يك پروژه طراحي مورد استفاده قرار مي گيرد، ارائه شده است.
افزون بر اين، در اين كتاب علاوه بر ارائه‌ي مفاهيم تئوري به صورت يكپارچه و مرتبط با يكديگر، براي كاربردي شدن فرايند يادگيري روش تجزيه و تحليل سيستم هاي ساخت يافته، قضاياي آموزشي (
case Study) نيز پيش بيني شده است. بر اين اساس، با اجراي قضاياي مورد بررسي، امكان آموزش عملي نيز براي خوانندگان فراهم مي آيد.

 

/ 4 نظر / 5 بازدید
مهردادی

همکاران سیستم چیو می خواد ثابت کنه؟ که به فکر فرهنگه و جونای تحصیل کرده است ؟که دغدغه اش اعتلای جامعه است ؟؟؟؟ نه آقا . هر شرکتی اگر نیروهاشو استثمار کنه و حقوق بخور و نمیر بده و هیچ امکاناتی واسه اونا قائل نشه اونقدر پولاش ذخیره می شه که واسه افه هاش هی کتاب چاپ کنه منظور من نویسنده های خوب کتابا نیست ولی چاپ کتاب کار یه انتشاراتی است نه شرکت تولید نرم افزارهای درپیتی !

جاوید

مترجم شرکت همکاران سیستم ؟؟؟؟؟ از کی تا حالا ؟ اینا 4 تا جوون تحصیلکرده بیکار پیدا کردن به هرکدوم 4 صفحه دادن ترجمه کنن با قیمت صفحه ای 500 تومن و بعد به اسم خود شرکت کتاب درکردن از خودشون! بیچاره جونای مملکت ننگ بر کلاه بردار و نفرین به برده داران

محمدیان

یه کتابم چاپ کنن به اسم راههای کنترل حیوانات وحشی مثل مهدی انصاریان که اند ادم شارلاتان و کثیفه

این نخجوانی خودش هم یکی از همون دزدهای حرومزاده ی همکاران سیستم ، آخه این مزخرفی که این ترجمه کرده رو کی چاپ می کنه به جز همکاران سیستم . خدا لعنت کنه این مرتیکه ی بی پدر مادرو