سه رويداد علمی در فناوری اطلاعات ايران

منبع: ITMPortal.com            تماس با سردبير:Manager_ict@yahoo.com         تاريخ ارسال24 خرداد 1384 <?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

1-سمينارتخصصي کاربردهاي فناوري اطلاعات در صنعت نفت

اين سمينار با هدف آشنايي با تحولات جهاني در زمينه به کارگيري فناوري اطلاعات در صنعت نفت در روز 6 مهر ماه 1384 برگزار مي شود.

موضوعات اصلي مورد نظر اين سمينار عبارتند از:

1-      کاربردهاي سيستم هاي هوشمند در صنعت نفت

2-      توسعه کاربردهاي فناوري اطلاعات

3-      ابزارهاي شبيه سازي در صنعت نفت

4-      کاربرد فناوري اطلاعات در مديريت

آخرين مهلت ارسال مقاله به سمينار 10 مرداد تعيين شده است براي دريافت اطلاعات تکميلي به سايتwww.itao2005.com مراجعه فرماييد.

 

2- نهمين کنگره سراسري همکاري هاي دولت، دانشگاه و صنعت براي توسعه ملي

اين کنگره سه جانبه با هدف تقويت ارتباط سه قطب بنيادي جامعه براي توسعه علم و فناوري در جهت رشد و توسعه اقتصادي کشور در آذرماه 84 برگزار خواهد شد.

محورهاي اصلي اين کنگره در زمينه هاي زير است:

1-      تجربيات ساير کشورها در زمينه همکاري دانشگاه و صنعت

2-      چگونگي انتقال فناوري از دانشگاهها و مراکز تحقيقاتي به صنايع

3-      نقش تحقيق و آموزش دانشگاهي در ارتباط با نياز صنايع

4-      سياست ها و راهبردهاي موثر بر ارتباط دانشگاه و صنعت

5-      نقش ساختارها و نهادها در ارتباط با دانشکاه

آخرين فرصت ارسال خلاصه مقاله تا 31 تير ماه 1384 مي باشد. شماره تلفن هاي دبيرخانه 7-8828051

نمابر:8838327  ايميل:link_office@irost.ir

 

3- دومين سمينار بزرگ تجارت الکترونيک اهواز

اين سمينار با هدف آشنايي با فعالان و شيوه هاي کاربردي تجارت الکترونيک با امکانات موجود کشور، ارا ئه راهكار هاي استفاده و بكار گيري تجارت الكترونيك در كسب و كار و درآمد ، آشنايي با تكنيك هاي ظريف اقتصادي بازرگاني در دنياي وب. معرفي معماري سيستم هاي پرداخت الكترونيك داخلي بين المللي، امكان سنجي با استفاده از ابزار كسب و كار الكترونيكي و ارائه مدل هاي موجود فعال در كشور در روزهاي 6و 7 تيرماه 1384 در اهواز برگزار خواهد شد.

برخي از محورهاي اين سمينار عبارتند از: بررسي بازارگاه فروش كالا و فهرست اجزاي آن. انواع كسب و كار كلان الكترونيكي و بررسي خصوصيات روشهاي كسب و درآمد الكترونيكي. آشنايي با بورس هاي جهاني و روش هاي كسب درآمد از آنها. بررسي شرايط رقابت كيفيت و قابليت تبديل به پول از طريق اينترنت. چه كالاهايي در اينترنت خيلي خوب فروش مي روند؟ آشنايي با انتخاب و فعاليت حرفه اي در بازار الكترونيكي. تشريح زنجيره تامين و زنجيره ارزش و دانستن نقش آنها. مديريت دانايي محور (Knowledge Management). أشنايي با مدل هاي موثرB2B, B2C, C2C,…● نقش جنبش ديجيتالي در تجارت الكترونيك و قدرت اقتصادي آن. امنيت و اطمينان در تجارت الكترونيك. اصول و مباني بازاريابي الكترونيكي
براي دريافت اطلاعات بيشتر لطفا به سايت:
www.ecahwaz84.com مراجعه فرماييد                                                                                                                                   .

/ 5 نظر / 6 بازدید
محمد

نظر می دم فقط به خاط اينکه نظر بدين نباشه...

الناز

با سلام و خسته نباشید من برای شما یک ایمیل فرستاده ام ایا به دستتات رسیده ؟ ایا می توان گفت که مدیریت فناوری اطلاعات یعنی <<استفاده از مکانیزم ها و سیستمهای الکترونیکی در بخشهای مختلف سازمان در جهت دستیابی سریعتر به اهداف سازمان>> ؟

الناز

سلام بنده چند سوال داشتم . می خواستم بدانم نقش کاغذ بازی در عدم توسعه (آی .سی.تی) چيست؟ می توانيد برای ساختارهای موازی مثالی بزنيد؟ می توانيد برای ازبين بردن هزينه های اضافی بعضی از برنامه های دولت مثالی بزنيد ؟ سطح تحصيلات شما تا چه ميزان است؟ با تشکرفراوان

الناز

با سلام می خواستم بدانم تفاوت (آی.تی) و (آی.سی.تی ) در چيست ؟ با تشکر

محمد كريمي

جناب آقاي مهندس حسني سلام از ميل شما بسيار سپاسگذارم.آقاي مهندس سوالي كه مدتي است كه فكر مرا به خودش جلب كرده اين است كه تفاوت گروه كاري wsis كه رياست آنرا دكتر معتمد نژاد بر عهده دارند و گروه كاري شما صرفا غير دولتي بودن آن است؟ آيا فعاليت شما موازي با فعاليت ايشان است يا خير؟ همچنين از شما به خاطر رزومه اي كه از خودتان و اطلاعاتی که از رشته MBA براي بنده فرستاديد بسيار سپايگذارم .از شما يك خواهش ديگري نيز دارم و اين كه در صورتي كه براي شما مقدور است کد فلش تبليغاتی خود را برايم بفرستيد تا آنرا در وبلاگم قرار دهم تا توانسته باشم در جهت رسيدن اهداف خير شما سهمی کوچک داشته باشم.ارادتمند شما