دانشگاههاي ارائه دهنده دوره MBA در ايران

در ايران چند دوره در مراكز زير ارائهمي شود كه از طريق كنكور سراسري دانشجو مي پذيرند :‌

 دانشگاه صنعتي شريف -50 نفر روزانه

دانشگاه شريف يکي از اولين و فعال تريندانشگاههاي ايران در توسعه اين رشته است. رشته MBA در 11 گرايش مختلف در ايندانشگاه تدريس مي شود و به دو روش دانشجو مي پذيرد يکي به صورت رايگان که معمولاً 50 نفر به اين روش گزينش مي شوند و ديگري به صورت غير انتفاعي که در حدود 70 تا80نفر نيز از اين طريق وارد اين رشته مي شوند و هزينه تحصيل براي اين گروه قريب به 9ميليون تومان خواهد شد. کلاس هاي اين رشته در دانشکده اقتصاد و مديريت شريف برگزارمي شود.

آنچه بعد از قبولي در هر دو روش اهميتدارد لزوم شرکت در مصاحبه هايي است که از قبول شدگان انجام مي شود. داشتن حداقل 3سال سابقه کار و سوابق اجرايي جالب توجه در کسب وکارهاي مختلف نيز مي تواند از جملهدلايل موفقيت شما باشد اما اجباری نیست.

گرايش هاي يازده گانه دانشگاه شريف شاملموارد زير هستند:

1- عمومي - 2- فناوري اطلاعات( IT ) - 3- فناوري -4 – بازاريابي- 5- تجارت 6- مديريت منابع انساني -7- کارآفريني- 8- مديريت استراتژيک-9- اقتصاد مديريت-10- مديريت پروژه-11- مديريت اجرايي( EMBA )

 

دانشگاه تهران 8 نفر روزانه – 4 نفرشبانه

دانشکده مديريت دانشگاه تهران نيز ازطريق کنکور سراسري اقدام به جذب دانشجو مي نمايد. براي تحصيل غير رايگان در دورههاي شبانه اين دانشگاه بايد در حدود 6 ميليون تومان هزينه کنيد .

 

دانشگاه صنعتي شاهرود - 6 نفر روزانه – 4 نفر شبانه

گرایشهای مدیریت سازمان و استراتژی رابه کمک دانشگاه امیرکبیر ارائه می دهد . دوره شبانه آن حدود 6 میلیون تومان هزینهدر بر دارد .

 

موسسه آموزش عالي غير انتفاعي و غيردولتي كيش - 15 نفر

گرایش ارائه شده در این دانشگاه گرایشبازاریابی بین الملل است ، در حدود 4.5 ميليون تومان در 5 قسط براي تحصيل در دورههاي غير رايگان آن بايد هزينه کنيد، که این هزینه جدا از هزینه مسکن و ... است . هزینه زندگی ماهانه یک دانشجو در جزیره کیش حدود 200000 تومان است

 

دانشگاه صنعتي مالك اشتر - 10 نفرروزانه – 5 نفر شبانه

این دانشگاه گرایشهای مدیریت استراتژیکو مالی را ارائه می دهد، همچنین هزینه دوره های شبانه آن حدود 6میلیون تومان است

 

دانشگاه علوم و فنون مازندران (غيرانتفاعي) - 25 نفر

اين دانشگاه با همکاري دانشگاه ITTK هنددوره هاي بسيار خوبي را براي رشته MBA پياده سازي و اجرا کرده است که در حدود 4ميليون تومان براي تحصيل در دوره هاي غير رايگان آن بايد هزينه کنيد، همچنین ایندانشگاه لینک مناسبی برای ادامه تحصیل در کشور هند می باشد .

 

 

ضمنا گرايش مديريت اجرايي در دانشگاههاي زير ارائه مي شود:

 

دانشگاه تهران 6 نفر روزانه – 6 نفرشبانه

براي تحصيل غير رايگان در دوره هايشبانه اين دانشگاه بايد در حدود 6 ميليون تومان هزينه کنيد.

ضمنا كلاسهاي رشته مديريت اجرايي درپردیس قم اين دانشگاه داير مي شود .

 

دانشگاه علامه طباطبايي ( 5 روزانه ، 5شبانه )

دانشکده مديريت علامه طباطبايي نيز درگرايش مديريت اجرايي. دوره هاي نوبت دوم در اين دانشگاه هم با شهريه در حدود 6ميليون تومان برگزار مي شود.

 

دانشگاه علم و صنعت ( 12 نفر روزانه)

دانشگاه علم و صنعت نيز از طريق کنکورسراسري و با دوره هاي رايگان و غير رايگان اقدام به گزينش دانشجو مي کند که البتهاز طريق آموزش الکترونيک نيز در اين رشته دانشجو می گیرد که در حدود 7 ميليون تومانهزينه در بر دارد. در اين دانشگاه فقط گرايش مديريت اجرايي تدريس مي شود.

 

سازمان مديريت صنعتي ( 15 )

اين سازمان با سابقه درخشان در زمينهآموزش هاي مختلف مديريت در رده هاي کارشناسي و ارشد چند سالي است که دوره هاي MBA را نيز آموزش مي دهد. اين سازمان در گزينش دانشجويان خود قيد 3 سال تجربه کاري ومديريتي را لحاظ کرده است و در حدود 5 ميليون تومان شهريه از دانشجويان دريافت ميکند. در اين سازمان فقط گرايش مديريت اجرايي تدريس مي شود.

 

دانشگاه یزد ( 3 روزانه ، 3 شبانه )

گرایش مدیریت اجرایی را در دو دورهشبانه و روزانه ارائه می دهد ، دوره شبانه آن حدود 6 میلیون تومان هزینه در بر دارد .

 

دانشگاه پیام نور

در تعدادي از واحدهای خود از جمله تهران(20 نفر) ، ساوه (20 نفر)، ساری (20 نفر)، قشم (20 نفر)و بابل (20 نفر) دوره مدیریتاجرایی برقرار کرده است!

/ 4 نظر / 9 بازدید
p30magazine.ir

اگر به دنبال کتاب هاي آموزشي در ضمينه کامپيوتر و اينترنت مي گردي ؟!؟ اگر دنبال کتاب هاي کمياب مي گردي ؟!؟ اگر دنبال کتاب هاي معروف از شخصيت هاي معروف و مشهور مي گردي ؟!؟ اگر ميخواي مجله هاي معروف دنيا رو قبل از انتشارشون بخوني ؟!؟ اگر دنبال مقالات کاربردي ويندوز و ريجستري مي گردي ؟!؟ اگر دنبال کتاب هاي غيره مجاز و ممنوعه مي گردي ؟!؟ اگر غير از چند تا کتاب به در نخور چيزي پيدا نکردي ؟!؟ . . . اگر هنوز N تا اگر ديگه در مورد کتاب و مجله و مقاله داري يه سر به سايت زير بزن !!!!! -------------------------------- سلام دوست عزيز! وبلاگ قشنگي داري ! به وبسايت من هم يه سر بزن ! خيلي بدردت مي خوره! اگر مايل به تبادل لينک ، لوگو يا بنر هستي يه سر به آدرس زير بزن يا يک ايميل برام بفرست آدرس سايت من: www.p30magazine.ir آدرس ايميلم: arsham@p30magazine.ir

با ما جهانی شوید سايت نيازمنديهای ايران www.eskeleh.com

VatanShop

صاحبين وبلاگ ها از وبلاگ خود به راحتي پول در بياوريد ! براي اطلاعات بيشتر به لينك زير مراجعه كنيد: http://www.vatanshop.com/webmaster در ضمن ميتوانيد از سيستم نظرسنجي ايران وب ادمين براي وبلاگ خود استفاده كنيد. http://poll.iranwa.com http://www.iranwa.com اگر دوست داريد صاحب سايت شويد به سايت زير مراجعه كنيد: http://www.imenweb.com

احمد

سلام من دانشجوی رشته ict در ساری هستم میخواستم اگه میشه با سایت ما به تبادل لینک بفرمائید ممنون بای