برنامه های دومین کنفرانس جهانی بانکداری الکترونیکی تشریح شد

دومین کنفرانس جهانی بانکداری الکترونیکی مرداد ماه سال جاری با شعار بانکداری الکترونیکی؛ مدیریت اقتصاد- تجارت بین المللل و با هدف دستیابی نوآوری و شکوفایی در بانکداری الکترونیکی ایران برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی دبیرخانه دومین کنفرانس بانکداری الکترونیکی فرنود حسنی دبیر اجرایی این کنفرانس برنامه ای اجرایی این کنفرانس را تشریح کرد.
دومین کنفرانس جهانی بانکداری الکترونیکی مرداد ماه سال جاری با شعار بانکداری الکترونیکی؛ مدیریت اقتصاد- تجارت بین المللل و با هدف دستیابی عملی به نوآوری و شکوفایی در بانکداری الکترونیکی ایران با همکاری دبیرخانه کارگروه فرهنگ سازی بانکداری الکترونیکی, بانک ها و شرکت های فعال در این حوزه برگزار می شود.
بانکداری الکترونیکی به عنوان محوری ترین بستر در توسعه کسب و کارهای الکترونیک شناخته می شود و از این رو شکل گیری واقعی تمامی فرآیند های اقتصادی مبتنی بر وب و یا شبکه های فیزیکی نیازمند دستیابی به زیرساخت های مناسب بانکداری الکترونیکی است.
حسنی با اشاره به این نکته افزود: با توجه به تنوع مدل های بانکداری الکترونیکی در دنیا که روز به روز نیز بهینه می شوند اگر نتوانیم از فرصت ها و بستر های موجود به نحو مطلوبی استفاده کنیم قطعا در آینده نزدیک با چالش های بسیاری برای توسعه اقتصاد دیجیتالی که پایه و اساس آن را بانکداری الکترونیکی تشکیل می دهدمواجه خواهیم شد. با توجه به تحولات سریع فناوری های موثر در بانکداری الکترونیک جا دارد هر ساله در قالب رویدادی علمی کارشناسان و مدیران بانکی به بررسی و تبادل نظر در این زمینه بپردازند و به نظر می رسد یک کنفرانس بزرگ علمی بتواند این نیاز اساسی را رفع کند.
وی گفت: دومین کنفرانس بین المللی بانکداری الکترونیکی با رویکردی کاملاً علمی و عملی قصد دارد به دانش های نو و تجربه های جدید در حوزه بانکداری الکترونیکی ایران و جهان بپردازد و سعی خواهد کرد زمینه را برای آشنایی مدیران و کارشناسان حوزه بانکی کشور با دستاوردها و فناوری های جدید فراهم کند.
حسنی اظهار داشت بر اساس بیانات مقام معظم رهبری در خصوص دستیابی به نوآوری و شکوفایی در تمام عرصه ها نظام بانکی نیز باید از تمامی فرصت ها برای بهره برداری از دانش ها و توانمندیهای داخلی و خارجی برای توسعه و پیشرفت استفاده کند.
دبیر اجرایی کنفرانس بانکداری الکترونیکی گفت: کنفرانس در چهار بخش ویژه و شش محور کلی مشتمل بر مواردی همچون بانکداری الکترونیکی و مدیریت اقتصاد با رویکرد کنترل تورم و نقدینگی, بانکداری الکترونیکی کلید تجارت الکترونیکی, نوآوری در بانکداری الکترونیکی, بانکداری الکترونیکی و نظام اعتبار سنجی , راه حل ها و مدل های بانکداری الکترونیکی, راه حل های پرداخت الکترونیکی, امنیت در بانکداری الکترونیکی, مدیریت بانکداری الکترونیکی , چالش های قانونی و قضایی در بانکداری الکترونیکی , آموزش و فرهنگ سازی برگزار خواهد شد.
وی افزود: در حاشیه این کنفرانس یک بخش نمایشگاهی برای نمایش و عرضه توانمندی های شرکت ها و بانک های داخلی در حوزه بانکداری الکترونیکی تشکیل خواهد شد همچنین دبیرخانه کنفرانس جهانی بانکداری الکترونیکی با هدف تشویق و تقدیر از فعالیت های ارزشمند بانک های کشور در عرصه بانکداری الکترونیکی و شناسایی و معرفی مدیران نمونه کشور در این حوزه, جایزه و نشانی را با عنوان e-Bank تدارک دیده است و بر اساس شاخص های 24 گانه به عنوان نمادی از اقدامات موثر در عرصه گسترش بانکداری الکترونیکی به بانک ها و مدیران برتر بانکداری الکترونیکی اهدا خواهد شد
حسنی از برنامه کنفرانس برای انتخاب "روابط عمومی برتر در حوزه بانکداری الکترونیکی" خبر داد و گفت روابط عمومی تمامی بانک ها موسسه های مالی و اعتباری می توانند تمامی آثار مکتوب و صوتی و تصویری خود را که جهت ترویج, تبلیغ و یا آموزش بانکداری الکترونیکی تولید شده است, حداکثر تا 20 خرداد ماه برای بررسی و داوری به دبیرخانه کنفرانس ارسال کنند.
حسنی در پایان ضمن ابراز خوشحالی از حضور چهره های فعال و با تجربه ای همچون دکتر پادگانه و دکتر بیات در راس کنفرانس از تمامی کارشناسان و مدیران بانکی برای همفکری و همکاری در این کنفرانس دعوت کرد.
گفتنی است دومین کنفرانس جهانی بانکداری الکترونیکی مرداد ماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد و سایت این کنفرانس به نشانیwww.ebanking-conf.ir برای دریافت اطلاعات بیشتر در اختیار علاقه مندان قرار دارد. شماره تماس دبیرخانه کنفرانس 88844973 و 88844974 می باشد.

/ 1 نظر / 6 بازدید
فاطمه

ما که هرچی صبر کردیم پس زمینه درست نشد که نشد که نشد! [سوال]