فهرست کامل سایت های تخفیف و خرید گروهی در ایران

ویوان نیوز- مدتی است که یکی از مدل های تجارت الکترونیکی در ایران با اقبال و توجه خوبی از سوی شرکت ها و مردم مواجه شده است و شاهد هستیم که سایت های زیادی در 6 ماهه اخیر راه اندازی شده اند.
خرید گروهی اولین بار توسط سایت گروپن راه اندازی شد. در این نوع خرید کالایی با تخفیف بسیار بالا برای مدت محدودی برای فروش بر روی سایت قرار می گیرد و اگر تعداد مشخصی از بازدیدکنندگان سایت از آن کالا سفارش دهند، آن سفارش قطعی شده و کالاهای سفارش داده شده برای خریداران ارسال می شود.

بدین ترتیب وقتی بازدیدکننده با تخفیف 70درصدی کالایی روبرو می شود چون می داند برای اینکه بتواند آن کالا را بخرد باید تعداد مشخصی سفارش ثبت شود، سعی می کند دوستان و آشنایان خود را نیز راضی به خرید از این سایت کند. بدین ترتیب سایت هم به سرعت معروف شده و بازدیدکننده های زیادی خواهد داشت. از طرفی تامین کنندگان کالا و خدمات به جای اینکه هزینه های تبلیغات برای چاپ بروشور و یا تبلیغات تلویزیونی پرداخت کنند با ددادن تخفیف به کالای عرضه شده در این سایت ها باعث اثر بخش شدن بودجه های تبلیغاتی خود می شوند. بنا بر یک اصل اساسی در فروش، احتمال خرید کالا توسط فردی که یک بار آن کالا را خریده است بسیار بیشتر از فردی است که تا به حال هیچ خریدی نکرده است. طبق آمار اعلام شده بیش از 90 درصد از کسب و کارهایی که در سایت گروپن کالا ارائه کرده اند دوباره درخواست ارائه کالای خود در این سایت را داشته اند.

این روزها در ایران نیز شاهد راه اندازی چند سایت خرید گروهی آن هم تقریبا همزمان هستیم. در این نوشته به معرفی 4 سایت خرید گروهی ایرانی خواهیم پرداخت.

شما علاقه مندان به خرید کالا و خدمات می توانید با استفاده مداوم از سایت های خرید گروهی یا همان تخفیف گروهی هزینه های سبد خانوار خود را پایین بیاورید و تجربه جدیدی را در دنیای تجارت الکترونیک برای خود رقم بزنید. در برخی از این سایت ها بعضی کالاها و خدمات با درصد تخفیف های غیر قابل باور قابل خرید هستند.
ویوان نیوز امیدوار است کلیه سایت های تخفیف گروهی بتوانند با هدف کاهش هزینه ها برای مشتریان زمینه ساز رونق کسب و کار ها و همچنین ارتقا سطح زندگی مشتریان باشند.
در زیر می توانید فهرست برندهای مطرح این حوزه را مطالعه کنید و برای اشنایی بیشتر به آنها سر بزنید.


1- نت برگ www.netbarg.com
2- آفچی www.offchi.com
3- پوژار www.poojar.ir
4- جی بن www.gbon.ir
5- تخفیفان www.takhfifan.com
6- هم خرید www.hamkharid.com
7- تخفیف یاب www.takhfifyab.ir
8- هم بن www.hambon.com
9- خرید گروهی www.kharidgoroohi.com
10- گروپ شاپ www.groupshop.ir
11- مینی بها www.minibaha.com
12- ایروپن www.iroopon.com
13- خرید گروهی www.kharidgoroohi.com
14- کوپونستان www.koponestan.com
15- گروپ بای www.groupbuy.ir
16- بایکس www.buyex.ir
17- حراجکده www.harajkadeh.com

/ 9 نظر / 672 بازدید

فید همه تخفیف ها (از 17 سایت تخفیف ایرانی) از طریق لینک فیدبرنر زیر قابل دسترس است: http://feeds.feedburner.com/allbarg

شقایق

سلام من تا به حال از چند تا از این سایت های خرید گروهی، کوپن کافی شاپ و رستوران خریدم. خوب بودن. سایت مینی بها هم دیشب خبرنامه اش رو برام فرستاد. امیدوارم این هم کافی شاپ داشته باشه

علیرضا

سلام، لطفا نام سایت آف آفر رو هم تو لیستتون بگنجونید، این سایت تنها سایت خرید گروهی فعال در شهری به جز تهرانه! به خصوص فعلا برای تبریزیها میتونه جالب باشه. آدرس سایت هم اینه: htttp://www.offoffer.ir

پویا

سلام. سایت نت آف کو www.netoffco.com هم به تازگی فعالیتشو شروع کرده. من خودم چند تا از آفرهاشون رو خریدم و استفاده کردم خیلی راضی بودم. به دوستانی که پیشنهادات سایتهای خرید گروهی رو دنبال میکنند توصیه میکنم تو این سایت هم عضو بشن.

ملی برگ

ملی برگ: قدرتمندترین سامانه خرید گروهی در ایران با محوریت کرج از 10 تا 90 درصد تخفیف بگیرید در صورت دعوت دوستان و عضویت آنها با کد معرف شما، به ازای هر خریدی تاکید میکنیم هر خریدی که دوستان شما انجام دهند برای شما سود در نظر گرفته میشود. www.mellibarg.com ملی برگ به زودی در تهران!

hh

www.tehranbux.com تبلیغات ارزان و گسترده

حمید

سایت تخفیفی رایگان،یعنی نیازی به پرداخت آنلاین ندارن

محمد

با سلام فکر کنم یکی از بهترین سایت ها رو جا انداختی، سایت آل آفر همه تخفیف ها رو یک جا ارائه میده سایتشون خیلی باحاله www.alloffer.ir