معرفي پايگاههاي اينترنتي ايراني فعال در زمينه تجارت الکترونيکي

<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

 سمينار تجارت الکترونيک اهواز روزهای ۵ و ۶ تيرماه برگزار می شود من هم امروز به اهواز خواهم رفت و چون فرصت به روز رسانی وبلاگ را نخواهم داشت ترجيح می دهم مطلب اين پست را به معرفی سايت های تجارت الکترونيکی ايرانی اختصاص دهم تا در اين مدت شما بتوانيد اين سايت ها را مورد مطالعه و بررسی قرار دهيد.

البته برخی از اين سايت ها نظير واسطه و ايران ای بی نيز در اهواز حضور خواهند داشت.

 

1) www.vaseteh.com

اين سايت متعلق به شرکت واسط تجارت الکترونيک مي باشد و در سه زمينه انتشار آگهي هاي اينترنتي، فروشگاه الکترونيکي و حراجي اينترنتي فعاليت مي کند.

2) www.gheymat.com

اين سايت فروشنده اجناس و لوازم کامپيوتر و رايانه است. با اين ويژگي که با درج تصوير واقعي اجناس و ذکر قيمت انواع مختلف امکان مقايسه کالا ها را براي کاربران خود فراهم مي کند.

3)www.istgah.com

اين پايگاه اينترنتي براي تمامي کاربران امکان درج آگهي رايگان را فراهم کرده است و از اين طريق به آنها فرصت مي دهد  تا کالاهاي خود را به صورت رايگان در اينترنت تبليغ کنند و مورد معامله قرار دهند.

4)www.gwsir.com

اين سايت متعلق به يک شرکتي است که با توسعه فروشگاه الکترونيکي امکان خريد وسايل و لوازم رايانه ايرا براي مشتريان فراهم مي کند.

5) www.namabazar.com

نمابازار يکي از قديمي ترين و بزرگترين سايت هاي تجارت الکترونيکي که به فروش انواع گروه هاي کالايي مي پردازد.

6) www.iraneb.com

مرگز تجارت الکترونيک ايران، يکي از جديدترين سايت هاي فعال در حوزه کسب و کار الکترونيک است که بر اساس مدل هاي بنگاه با بنگاه و بنگاه با دولت به فعاليت مي پردازد.

7)www.Parspay.com

از قديمي ترين سايت هاي ايراني فعال در حوزه تجارت الکترونيک و کارت هاي اعتباري است. اين سايت اينترنتي متعلق به يک شرکت خصوصي است که زمينه پرداخت الکترونيکي را با استفاده از کارتهاي اعتباري بين المللي براي ايرانيان فراهم مي کند.

8) www.shop.ir

سايتي جامع براي فروش انواع کالاهاي مورد نياز کاربران اينترنتي که از نمونه هاي موفق تجارت اينترنتي در ايران محسوب مي شود.

9)www.pardakht.com

اين سايت که مشتمل بر چنيدن فروشگاه الکترونيکي در زمينه هاي مختلف است اولين سايت اينترنتي ايراني است که سيستم حمل و نقل کالا با استفاده از پست را ارائه مي کند.

10) www.shopiran.com

سايتي فعال که توسعه دهنده فروشگاه هاي الکترونيکي است.

11)www.arzantar.com

اين سايت يکي از جديدترين محصولات گروه سايت هاي پرشين بلاگ است که در حال حاضر به صورت فروشگاه انلاين و در برنامه آينده به صورت فروشگاه ساز فعاليت خواهد کرد.

12)www.hiberd.com

اين سايت متعلق به شرکت تجارت الکترونيک هايبرد است. شرکت هايبرد با ارائه راه حل هاي مختلف تجارت الکترونيکي همچون خدمات وب، سيستم هاي مديريت محتواي فروشگاه ساز، بهينه سازي موتورهاي جستجو و مشاوره تجارت الکترونيک فعاليت هاي خود را دنبال مي کند.

13) www.iriran.net 

با استفاده از سیستم های پرداخت الکترونیکی بانک هایسامانوپارسیانتوانمندی ایجاد هر گونه فروشگاه الكترونیكیرا برای ایرانیان دارا می باشد. همچنین با همکاری سیستم پرداخت الکترونیکیPay Zipامکان متصل نمودن فروشگاه شما به سیستم پرداخت جهانی را نیز داراست.

14)www.sakkoo.com

يکي از جديدترين فروشگاههاي اينترنتي است که اقدام به فروش انواع کالاهاي رايانه اي مي کند در اين سايت اخبار و امکانات متنوعي نيز براي کاربران در نظر گرفته شده است.

/ 1 نظر / 19 بازدید
alireza

يک پيشنهاد بيا ببين