دوره آنلاین مدیریت روابط عمومی الکترونیکی

این دوره های آموزش الکترونیک به صورت آنلاین برگزار می گردد و کاربران دوره های آموزش مجازی در هر زمان از شبانه روز از طریق اینترنت امکان دسترسی به محتواهای آموزش الکترونیک را خواهند داشت. در هر دوره آموزش مجازی نیز آزمون از طریق اینترنت و به صورت آنلاین انجام خواهد شد. آزمون آموزش الکترونیک در آخرین روز هر ماه برای مدت محدودی فعال خواهد شد.این به مفهوم امکان شرکت در بیش از یک آزمون و دوره آموزش الکترونیکی می باشد.

مدرس دوره : فرنود حسني  (اطلاعات کامل درباره مدرس دوره در www.farnood.com)

جلسه اول: مديريت فناوري اطلاعات و ارتباطات و چالش هاي اطلاع رسانيجلسه دوم: روابط عمومي الکترونيکي کليات، مفاهيم، کارکردهاجلسه سوم: دولت و روابط عمومي الکترونيکي جلسه چهارم: سازمان و روابط عمومي الکترونيکي جلسه پنجم: رسانه و روابط عمومي الکترونيکي جلسه ششم: مديريت وب سايت ها و روابط عمومي الکترونيکي جلسه هفتم: مديريت سيستم ها و ابزارهاي روابط عمومي الکترونيک جلسه هشتم: انتشارات در روابط عمومي الکترونيک جلسه نهم: تبليغات و روابط عمومي الکترونيک جلسه دهم: روابط عمومي الکترونيک در حوزه کسب و کار

 جلسه يازدهم: آزمون

 ثبت نام در این دوره برای عموم علاقه مندان آزاد است

هزینه ثبت نام در این دوره برای شرکت کنندگان عادی 59000 تومان می باشد.

دانشجویان و دانش آموزان با ارائه اصل گواهی اشتغال به تحصیل از 20 درصد تخفیف برخوردار خواهند بود

مدیران و کارمندان سازمانهای دولتی و خصوصی با ارائه معرفی نامه رسمی از سازمان خود 20 درصد تخفیف دریافت خواهند نمود

دوستانی که موارد تخفیف شامل آنها می گردد. پس از ثبت نام، اصل گواهی و یا معرفی نامه خود را از طریق پست سفارشی به آدرس اصفهان، خیابان چهارباغ بالا، خیابان نیکبخت، روبروی مدرسه راهنمائی استاد معین، مجتمع رهنما، واحد آموزش الکترونیک ارسال نمایند تا تخفیف مورد نظر برای آنان لحاظ گردد.
 

از آنجا که کلیه فرآیند ثبت نام الکترونیکی است، لطفا ضمن وارد نمودن کامل اطلاعات از صحت تمام آنها اطمینان حاصل فرمائید. خواهشمند است در صورت امکان شماره تلفن همراه خود را نیز وارد نمائید تا در صورت نیاز با سرعت بیشتری امکان تماس میسر باشد.

چند روز پس از ثبت نام مامور پست به آدرس شما مراجعه و ضمن ارائه فاکتور رسمی و بسته راهنمای استفاده از سرویس آموزش الکترونیک، هزینه دوره را از شما دریافت خواهد نمود.

بسته راهنما شامل کارت شناسائی دوره و یک لوح فشرده راهنما خواهد بود.

شما باید دفترچه را بلافاصله مطالعه و مطابق آن خود را در سیستم ثبت نمائید تا دسترسی شما فعال گردد. عدم ثبت از طرف شما عدم امکان استفاده از سامانه آموزشی را به همراه خواهد داشت.

پس از ثبت نام و پرداخت هزینه امکان لغو ثبت نام و بازگرداندن هزینه وجود نخواهد داشت.

برای ثبت نام به نشانی الکترونیکی http://elearnix.ir/publicCommunication مراجعه فرمایید.

/ 4 نظر / 5 بازدید
البالبا

اگه ميخواي از اينترنت پول دربياري به سايت زير بروwww.skaizem.blogfa.com

جوان

رنگها در رنگها دویده از رنگین کمان بهاری تو سوم شهریور روز ملی جوان ، میلاد حضرت علی اکبر(ع) برای هم تو وبلاگامون تبریک بنویسیم . خودمونو تحویل بگیریم! بالاخره یه روزم مال جووناس . یه کاری کنیم مثل روز پدر و روز مادر جا بیفته «وبلاگ اصلی روز جوان» چند تا والپیپر برای روز جوان ارسال کارت تبریک قرعه کشی و جایزه در روز جوان آهنگ جوان از امیر حسین مدرس که برای روز جوان خونده و.... اگه تبادل لینک می کنی بگو هر کی دو سه خط واسه روز جوان بنویسه میتونه وبلاگشو تو وبلاگ اصلی روز جوان لینک کنه http://rangejavani.parsblogger.com/ *********************************************************** کد لولگی حمایتی روز جوان <script language="JavaScript" type="text/javascript" src="http://rangejavani.parsblogger.com/hemayat.js"></script>

آيه های دلنشين

سلام ميگم كه يه پيشنهاد دارم ! هر روز قبل از شروع كار روزانه بعد از اينكه كامپيوترت را روشن كردي اول يه سر بزن به وبلاگ آيه هاي دلنشين... وبلاگ خودته... مال خودته... خودتي و خودت و خدات و يه آيه .... بخونش و تا آخر روز هرچي وقت كردي بهش فكر كن... شايد حتي جرقه اي شد و آتش بر جانت زد و عاشقت كرد... نميدانم! فقط ميدانم كه هر روز منتظر كليكت ، حضورت، نگاهت و مهم تر از همه حضور فكر و دلت در آيه هاي دلنشين هستيم يا علي...

پروژه الماس

برای نمایش رتبه سایت یا وب‌نوشت خود در الکسا (http://www.alexa.com)، می‌توانید به بخش خدمات پروژه الماس (http://www.almasproject.com) مراجعه کنید. همچنین برای درج تبلیغات رایگان، به بخش تبلیغات پروژه الماس (http://www.almasproject.com) مراجعه کنید.