همایش بررسی نقش بانک های ایرانی در ارتقا تولید ملی برگزار می شود

مرکز توسعه اطلاعات کاربردی به عنوان تنها برگزار کننده سلسله همایش های تخصصی در حوزه بانکداری در خرداد ماه سال 1391 همایش بررسی نقش بانک های ایرانی در ارتقا تولید ملی را برگزار می کند.

به گزارش دبیرخانه کنفرانس, فرنود حسنی دبیر اجرایی این همایش با اعلام این خبر افزود: در راستای نامگذاری سال 1391 به عنوان تولید ملی و نقش غیر قابل انکار بانک ها در این موضوع در نشست شورای راهبردی, تصمیم به برگزاری این همایش گرفته شد تا به واسطه این همایش سیاست های کلان نظام بانکی برای حمایت از تولید ملی مطرح شود.

وی اظهار داشت حضور فعال بانک ها در عرصه تولید برای استفاده بهتر از ظرفیت های کشور یک ضرورت است و می توان با هدایت صحیح سرمایه های ملی در راستای اهداف کلان نظام در سال تولید ملی زمینه های ارتقا و بالندگی بسیاری از صنایع کشور را فراهم کرد.

حسنی افزود: با توجه به افزایش تحریم های بین المللی نامگذاری این سال به نام تولید ملی فرصت بسیار ارزشمندی برای بازنگری, بینه سازی و ارتقا صنایع در عرصه تولید است تا زمینه قطع وابستگی های کشور را در حوزه های مختلف پدید آورد که این مهم نیازمند همکاری نزدیک بانک ها و صنایع برای موفقیت در این آزمون سخت است.

شایان ذکر است  در این همایش تمامی بانک هایی که در عرصه حمایت از صنعت و تولید ملی خدمات و توانمندی هایی داشته باشند حضور جدی خواهند داشت و بانک هایی که اقدامات و برنامه های بهتری در این خصوص داشته باشند تندیس ویژه همایش را دریافت خواهند کرد.

 

/ 0 نظر / 44 بازدید