معرفي ماهنامه تخصصي عصر فناوري اطلاعات

دوستان و علاقه مندان به مباحث تخصصي فناوري اطلاعات براي امروز قصد دارم شما را با يک ماهنامه تخصصي فارسي زبان که به تازگي و از ارديبهشت ماه سال 84 آغاز به کار کرده آشنا کنم. اين ماهنامه که نامش عصر فناوري اطلاعات است علي رغم عمر کوتاهش به خوبي توانسته جاي خود را در بين علاقه مندان به موضوع فناوري اطلاعات باز کند. در هر شماره از اين مجله در حدود 15 تا 18 مقاله متنوع در موضوعات مختلف فناوري اطلاعات گردآوري و منتشر مي شود. قيمت اين مجله علي رغم کيفيت بالاي کاغذ و چاپ آن براي بالارفتن استفاده بيشتر علاقه مندان از ابتدا 800 تومان در نظر گرفته شده است. تا کنون هفت شماره از اين مجله روي کيوسک هاي روزنامه فروشي هاي سراسر کشور قرار گرفته و از استقبال قابل توجهي نيز برخوردار شده است.

در اين مجله که قرار است به زودي به عنوان اولين نشريه علمي- ترويجي فناوري اطلاعات کشور تبديل شود اساتيدي همچون دکتر يقيني، دکتر محمد فتحيان، دکتر مسعود حامدي، دکتر احمد ماکويي، مهندس علي رضا عسگري، مهندس عشرت عدالت، مهندس احمد عدالت، مهندس حسن اعتمادي، مهندس ساسان نيکو کار، مهندس زنديه و خودم (فرنود حسني) به عنوان اعضاي هيئت تحريريه فعال هستند. که البته در هر شماره کارشناسان و پژوهشگراني از دانشگاه ها و شرکت هاي مختلف اقدام به ارسال مقاله هاي خود به نشريه مي کنند.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

سايت اينترنتي اين ماهنامه www.infotechera.com مي باشد. علاقه مندان براي اشتراک اين ماهنامه مي توانند با شماره تلفن هاي  88913591 و 88910812 (021)   تماس بگيرند تا با حداقل هزينه ممکن در ابتداي هر ماه نشريه را دريافت کنند.

موضوعات کلي مورد توجه نشريه عبارتند از: مديريت فناوري اطلاعات، برنامه ريزي فناوري اطلاعات، تجارت و کسب و کار الکترونيک، مهندسي اينترنت و شبکه، مهندسي نرم افزار، مديريت دانش، آموزش و انتقال تجربيات، بزرگان فناوري اطلاعات، زيرساخت هاي فناوري اطلاعات و....

به زوي اين ماهنامه به دو زبان فارسي و انگليسي در سراسر خاورميانه به خصوص کشور هاي فارسي زبان منتشر خواهد شد. فرصت ارتباط با دنياي فناوري اطلاعات را در عصر فناوري اطلاعات تجربه کنيد.

/ 1 نظر / 7 بازدید
-

با سلام / ممکنه لطف کنيد يه ماه نامه خارجی هم در همین مورد معرفی کنيد/ممنون